Niezbędnik

Mapka festiwalowa: (kliknij)

 

 

Program:

 

8 września Piątek

 

Brama 13.30

 

15.00 4 dots

16.00 Valkenrag

17.00 Percival

18.15 Sounds Like The End Of The World

19.30 Obscure Sphinx

21.00 Trauma

22.30 Unleashed

00.15 Schammasch

 

9 września Sobota

 

Brama 12.30

 

13.00 Dziady Borowe

14.00 The Gentle Art of Cooking People

15.00 Internal Quiet

16.00 JD Overdrive

17.00 InTwilight’s Embrace

18.15 Dopelord

19.30 Wolfheart

21.00 Sodom

22.45 Sólstafir

00.30 Sautrus

 

Inne atrakcje:

 

Na terenie pojawią się m.in. stanowiska z merchem wszystkich zespołów biorących udział w festiwalu oraz stanowisko organizatora z koszulkami festiwalowymi w różnych kolorach i krojach. Stanowisko z koszulkami „Paradise in Blood”, Metro Nysa i wiele innych…

Pojawią się również niezależni dystrybutorzy i wydawcy, m.in. Old Temple Records, Hellshop i inni…

 

Nawiązaliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem Łódź Filmowa, które w ramach Forum Kina Europejskiego Cinergia pojawi się na festiwalu z projektem CINERGIA: OUT OF THE BOX – MOCNE KINO NOCNE

Wstęp będzie wolny dla każdej osoby która zakupi bilety na koncerty Summer Dying Loud 2017 w danym dniu! Pokażemy dwa skandynawskie horrory, klimatyczny film Nicolasa Windinga Refna “Valhalla: Mroczny Wojownik” oraz muzyczny film dokumentalny “Jarocin, Po Co Wolność”.

Każdy uczestnik festiwalu Summer Dying Loud 2017 otrzyma ponadto kupon upoważniający do wstępu na dowolny seans 22. Forum Kina Europejskiego Cinergia w specjalnej cenie 10 zł!

 

Poza tym inaugurujemy plenerową galerię sztuki, w której swoje prace zaprezentują Michał Kwiatkowski i Natalia Nowacka. Pojawi się też jeden z łódzkich salonów tatuażu – Strzyga! Będą tatuować na miejscu ale będzie też możliwość umówienia się na późniejsze terminy.

 

Co do jedzenia:

M.in.:

- kiełbasa z grilla

- karkówka z grilla

- szaszłyki z grilla

- golonka

- polędwica

- siekana wieprzowina

- zapiekanki

- kebab

- hamburgery

- frytki

- wegańskie burgery (w tym m.in. Seroburger z serem kokosowym oraz śródziemnomorski Mafiaburger z sycylijskimi suszonymi pomidorami, oliwkami i rukolą)

 

Co ze spaniem:

 

Tradycyjnie udostępniliśmy Wam pole namiotowe, szczegóły rezerwacji znajdziecie tutaj: http://summerdyingloud.pl/regulaminy/

Możecie też zapoznać się z naszą listą noclegów w najbliższej okolicy:

http://summerdyingloud.pl/noclegi/  

Dla festiwalowiczów korzystających z pola namiotowego przygotujemy specjalny namiot z dużą ilością wtyczek elektrycznych do ładowania telefonów itp. Natomiast rano w sobotę i niedzielę w tym samym namiocie postawimy warniki z gorącą wodą, kawą i herbatą (nieodpłatnie).

 

Co z myciem:

 

Osobom korzystającym z pola namiotowego udostępniamy prysznice, które każdego dnia imprezy otwieramy wraz z końcem występu ostatniego zespołu. Prysznice są zlokalizowane w szatniach sportowych w bezpośrednim sąsiedztwie pola namiotowego. System podgrzewania ciepłej wody jest dość wydajny. Jak co roku dziękujemy za zachowanie czystości w szatniach J

Mamy też dla Was przygotowane plenerowe stanowiska z bieżącą wodą (zimną) w sam raz do mycia rąk, twarzy, zębów…. zlokalizowane przed wejściem do szatni z prysznicami.

Za kwestie sanitarne odpowiadają standardowo kabiny toi-toi oraz umywalki zlokalizowane za budynkiem z prysznicami. Kabiny będą miały rano w sobotę serwis pośredni tak więc na drugi dzień festiwalu będą opróżnione i pachnące.

 

Co z autem:

 

Auta parkujemy poza obiektem MOSiR, nie ma możliwości parkowania auta na polu namiotowym. Parkować można zarówno na terenie przylegającym do MOSiR’u od strony ul. Mickiewicza oraz na poboczach dróg zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Pozostałe parkingi w Aleksandrowie Łódzkim to m.in.: (mapka rozlokowania parkingów)

Parking przy Urzędzie Miejskim w Aleksandrowie Łódzkim – wjazd od ul. Plac Kościuszki  (grupa 3 parkingów monitorowanych o łącznej pojemności blisko 100 aut)
Wojska Polskiego pasaż Pierlejewskiego
Parking naprzeciwko cmentarza ul. Wojska Polskiego wjazd od ul. Północnej
Parking ul. Piotrkowska 4, 12, 19
Parking ul. Marii Skłodowskiej-Curie

Parkując przy marketach zwróćcie uwagę czy parking nie jest zarezerwowany tylko dla klientów.

 

Na teren MOSiR mogą wjechać autem (od strony ul. Mickiewicza):

 

-  przedstawiciele mediów i fotoreporterzy na podstawie uzyskanej wcześniej akredytacji prasowej

- motocykliści, którzy wcześniej zgłosili taką chęć na info@summerdyingloud.pl

- osoby niepełnosprawne, które wcześniej zgłosiły taką chęć na info@summerdyingloud.pl

- kampery i przyczepy campingowe

- muzycy, wystawcy, obsługa, zgodnie z programem muzycznym i ustaleniami z organizatorem (od strony ul. 11 listopada)

 

 

Bilety:

Ostatnie karnety dwudniowe w cenie 75 zł oraz bilety jednodniowe w cenie 45 zł dostępne są tutaj: http://www.ticketpro.pl/festiwale/1887348-summer-dying-loud.html

 

Mieszkańcy Aleksandrowa Łódzkiego i okolic mogą nabyć karnety oraz bilety jednodniowe bezpośrednio w siedzibie organizatora: Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą (plac Kościuszki 4) lub w Bibliotece Publicznej im. Jana Machulskiego w Aleksandrowie Łódzkim (plac Kościuszki 12).

 

W dniu koncertu w kasie biletowej będą dostępne jedynie bilety jednodniowe w cenie 50 zł / dzień.

 

Dzieci do lat 12 wchodzą na festiwal bez biletu, pod opieką rodzica / opiekuna prawnego posiadającego bilet.

 

Do zobaczenia na miejscu! J